شرکت تجارت جهانی فراران آماده ارائه نظرات کارشناسی خود در زمینه روانکارها و چسبهای صنعتی می باشد.

  

 

 

 

 

شرکت تجارت جهانی فراران نماینده انحصاری شرکت های ذیل در ایران می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر روی لوگوی این شرکت ها کلیک فرمایید.

شرکت اوراپی یکی از بزرگترین شرکت های فرانسوی می باشد که در زمینه تولید انواع گریس ها از جمله گریس های صنعتی و خاص و انواع چسب ها از جمله چسب های صنعتی و اسپری های صنعتی و روغن های خاص فعالیت بسیار گسترده ای دارد.

شرکت باندلاک انگلیس یکی از شرکت های بزرگ در زمینه تولید چسب های خاص و صنعتی از جمله چسب های آناروبیک و چسب های سیلیکونی و چسب های اپوکسی  و چسب های تفلونی و چسب های دو جزئی و چسب های قطره ای فعالیت گسترده ای دارد.

شرکت آکسون از معدود شرکت های فعال در زمینه تعمیر و نگه داری کارخانجات می باشد که با تولید انواع چسب های مخصوص تعمیر و نگهداری انواع صنایع می باشد. این شرکت با کیفیت بالایی که دارد توانسته مشکل قسمت تعمیر و نگه داری کارخانجات را بطور کامل حل کند.

شرکت ولف اویل بلژیک در زمینه تولید روغنهای موتور و گیر بکس به صورت کاملا صنعتی فعالیت گسترده خود را در سطح جهانی با کیفیت بسیار مناسب خود مشکل بسیاری از مردم جهان از جمله هموطنان عزیزمان را حل نموده است.

شرکت سدیس فرانسه یکی از بزرگترین تولید کننده های انواع زنجیر ها و کانوایر ها از جمله زنجیر ها و کانوایر های استاندارد صنعتی و ساختمانی با کیفیت بسیار بالا می باشد.

شرکت اورالتک فرانسه در زمینه اتوماسیون صنعتی فعالیت گسترده ای دارد. این شرکت فرانسوی توانایی بالایی در تولید انواع اتوماسیون های صنعتی و به روز دارد.

Designed By : AliReza Khajavi